Startna lista
OCR DRAŽAJ APATIN 2023.
NAPOMENA: Sve prijave nakon 9.8.2023, prijave koje nisu potvrđene, kao i prijave gde kotizacija nije izvršena se ne nalaze na startnoj listi. Grupisanje novih i nepotvrđenih prijava će biti obavljeno na licu mesta, gde će biti podeljeni startni brojevi i tačno vreme starta.
BR | IME I PREZIME | MESTO / GRAD | TIM | START | GRUPA | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GRUPA 1 | |||||||
1 | Miloš Guslov | Apatin | / | 16:00 | 1 | ||
2 | Miroslav Nedeljković | Novi Sad | Zmajevi | 16:00 | 1 | ||
3 | Miloš Čavić | Sremski Karlovci | Zmajevi | 16:00 | 1 | ||
4 | Predrag Padežanin | Apatin | / | 16:00 | 1 | ||
5 | Nikola Cvijanović | Apatin | Veterani | 16:00 | 1 | ||
6 | Miloš Glušica | Apatin | Deer Runners | 16:00 | 1 | ||
7 | Milan Mihajlović | Novi Sad | KPZ 012 | 16:00 | 1 | ||
8 | Aleksandar Punoš | Požarevac | KPZ 012 | 16:00 | 1 | ||
9 | Nikola Čolić | Požarevac | KPZ 012 | 16:00 | 1 | ||
10 | Milan Pešić | Požarevac | KPZ 012 | 16:00 | 1 | ||
GRUPA 2 | |||||||
11 | Nemanja Dimitrijević | Nova Gajdobra | Zmajevi | 16:10 | 2 | ||
12 | Zlatan Ristanović | Novi Sad | Zmajevi | 16:10 | 2 | ||
13 | Jovica Jerilovic | Apatin | / | 16:10 | 2 | ||
14 | Luka Stajić | Novi Sad | Zmajevi | 16:10 | 2 | ||
15 | Lazar Ivezić | Kula | / | 16:10 | 2 | ||
16 | Ilija Bokan | Apatin | / | 16:10 | 2 | ||
17 | Lazar Stojaković | Apatin | Deer Runners | 16:10 | 2 | ||
18 | Dragomir Vučić | Apatin | Deer Runners | 16:10 | 2 | ||
19 | Sara Bunčić | Apatin | Deer Runners | 16:10 | 2 | ||
20 | Mile Sladić | Apatin | / | 16:10 | 2 | ||
GRUPA 3 | |||||||
21 | Stanislav Đurđić | Žabalj | Zmajevi | 16:20 | 3 | ||
22 | Lazar Bogićević | Kula | ŽIŠKE | 16:20 | 3 | ||
23 | Mladen Drobnjak | Savino Selo | ŽIŠKE | 16:20 | 3 | ||
24 | Melita Kosanović | Apatin | / | 16:20 | 3 | ||
25 | Erik Nađ | Apatin | Tigrovi | 16:20 | 3 | ||
26 | Nikola Gajić | Apatin | Tigrovi | 16:20 | 3 | ||
27 | Filip Škorić | Apatin | Tigrovi | 16:20 | 3 | ||
28 | Nikola Zarić | Apatin | Tigrovi | 16:20 | 3 | ||
29 | Darko Penić | Apatin | Tigrovi | 16:20 | 3 | ||
30 | Sandra Ðilas | Apatin | / | 16:20 | 3 | ||
GRUPA 4 | |||||||
31 | Nebojša Keljanović | Subotica | ŽIŠKE | 16:30 | 4 | ||
32 | Dušan Sarić | Zrenjanin | ŽIŠKE | 16:30 | 4 | ||
33 | Alen Prolić | Bačka Topola | Mikijevi tigrovi | 16:30 | 4 | ||
34 | Igor Davčev | Apatin | / | 16:30 | 4 | ||
35 | Miroslava Zorić | Apatin | / | 16:30 | 4 | ||
36 | Ivana Egić | Apatin | Deer Runners | 16:30 | 4 | ||
37 | Igor Cvetićanin | Sombor | VIP | 16:30 | 4 | ||
38 | Vojo Knežević | Sombor | VIP | 16:30 | 4 | ||
39 | Stefan Simić | Svilojevo | / | 16:30 | 4 | ||
40 | Vojin Vitković | Sombor | VIP | 16:30 | 4 | ||
GRUPA 5 | |||||||
41 | Milenko Lekić | Kovilj | Mikijevi tigrovi | 16:40 | 5 | ||
42 | Dušan Prodanović | Novi Sad | Mikijevi tigrovi | 16:40 | 5 | ||
43 | Stanko Malić | Novi Sad | Mikijevi tigrovi | 16:40 | 5 | ||
44 | Nataša Kalinić | Apatin | Veterani | 16:40 | 5 | ||
45 | Nikola Jančić | Apatin | Veterani | 16:40 | 5 | ||
46 | Danijela Rašeta | Apatin | Deer Runners | 16:40 | 5 | ||
47 | Miloš Basarić | Apatin | / | 16:40 | 5 | ||
48 | Marija Milojević | Bačka Palanka | / | 16:40 | 5 | ||
49 | Aleksa Glušica | Apatin | SSP TEAM | 16:40 | 5 | ||
50 | Jovan Aleksić | Apatin | SSP TEAM | 16:40 | 5 | ||
GRUPA 6 | |||||||
51 | Miljan Torbica | Sremski Karlovci | Zmajevi | 16:50 | 6 | ||
52 | Ognjen Mizdrak | Kula | Mikijevi tigrovi | 16:50 | 6 | ||
53 | Branislav Dejanović | Apatin | / | 16:50 | 6 | ||
54 | Miloš Subotin | Apatin | / | 16:50 | 6 | ||
55 | Andrej Forgac | Apatin | / | 16:50 | 6 | ||
56 | Aleksandra Jovanović | Novi Sad | STC | 16:50 | 6 | ||
57 | Darija Amanović | Apatin | / | 16:50 | 6 | ||
58 | Miloš Čevizović | Apatin | / | 16:50 | 6 | ||
59 | Strahinja Grozdanić | Apatin | / | 16:50 | 6 | ||
60 | Jovan Čović | Prigrevica | / | 16:50 | 6 | ||
GRUPA 7 | |||||||
61 | Nebojša Đurković | Novi Sad | TEND | 17:00 | 7 | ||
62 | Svetislav Ćirić | Novi Sad | PROTEINI.SI | 17:00 | 7 | ||
63 | Jordan Ćirić | Novi Sad | PROTEINI.SI | 17:00 | 7 | ||
64 | Nemanja Dangubić | Novi Sad | PROTEINI.SI | 17:00 | 7 | ||
65 | Dunja Crnomarković | Novi Sad | PROTEINI.SI | 17:00 | 7 | ||
66 | Mladen Kozarević | Sombor | North Spirit | 17:00 | 7 | ||
67 | Vuk Bakić | Kljajićevo | Family Fight Team | 17:00 | 7 | ||
68 | Maša Majorski | Stara Pazova | / | 17:00 | 7 | ||
69 | Saša Kovačev | Kraljevo | Zero36 | 17:00 | 7 | ||
70 | Radivoj Vlatković | Apatin | / | 17:00 | 7 | ||
GRUPA 8 | |||||||
71 | Ivan Pranjić | Apatin | / | 17:10 | 8 | ||
72 | Una Gagović | Novi Sad | TEND | 17:10 | 8 | ||
73 | Danijela Stanković | Pančevo | Absolute & Shape | 17:10 | 8 | ||
74 | Norbert Persa | Kupusina | / | 17:10 | 8 | ||
75 | Đorđe Radonjić | Apatin | / | 17:10 | 8 | ||
76 | Quinton Vander Heyden | Sombor | Family Fight Team | 17:10 | 8 | ||
77 | Sergej Gnjidić | Sombor | Family Fight Team | 17:10 | 8 | ||
78 | Luka Stojkov | Sombor | Family Fight Team | 17:10 | 8 | ||
79 | Igor Nadoveza | Sombor | Family Fight Team | 17:10 | 8 | ||
80 | Uros Karan | Sombor | Family Fight Team | 17:10 | 8 |